UCUZ HAMAK MODELLERİ  AYMİNİ NAZAR BEBEK ODASI İNDİRİM!!!!  MİRAY BEBEK ODASI TAKIMI EN UCUZ FİYAT!! 
 
BEŞİK ALIRKEN

BEBEK BEŞİK ALIRKEN...
            Bebek beşiklerini ele alalım. Beşik nasıl yapılır bebek beşikleri hangi aşamalardan geçer kullanılan malzeme nedir ?  fiyatı etkileyen asıl unsur nedir ?Beşik imalatında fiyatı etkileyen en önemli unsur kullanılan malzemedir.Beşik malzemesi; mdf lam olabilir,suntalam olabilir,bambu beşik,sepet beşik veya oyun parkı modeli olabilir ürün imalatında tercih edilen malzemenin kalitesine göre ve işçiliğine göre ürün fiyatı değişmektedir.
           Örneklendirmek gerekirse suntalam bir beşikte belirli ölçülerde kesilen suntalam parçalar bantlamanın ardından montaja hazır hale gelir .Ama mdf,lake bir model için öncelikle mdf lam malzeme ölçülerine göre cnc makinelerinde kesildikten sonra yine cnc yardımıyla beşik çekmecelerine isteğe göre şekilde yapılabilir ,ardından boyama ,fırınlama ve diğer işlemlere geçilir .Bu işçilik fiyata yansımaktadır.Burda dikkat edilmesi gereken konu alacağmız ürünlerde kullanılan boyanın kanserojen madde içermemesi ve ürünün zevkimize kullanmayı düşündüğümüz duruma uygun olmasıdır.Evimiz beşik koyacağımız yerin ölçüsünü bilmemiz gerekir. 
Beşiklerin farklı malzemelerden yapılması,üzerine değişik figürlerin çizilmesi yada ayrıca işçilik gerektiren durumların oluşması bebek beşiklerinin fiyatlarını etkilemektedir.
Ucuz fiyatlara satılan bebek beşikleri genelde sade ve klasik bir görünüme sahip olmakla beraber kullanılan malzemelerde de bariz ucuz kalite hissi vardır.
Sepet beşik,bambu beşik, mobilya bebek beşikleri birbirinden farklı tasarımlardan oluşmaktadırlar.
Ahşap bebek beşikleri genelde el işçiliği ile oyma sanatının birleşimiyle üretildiklerinden görsel güzelliği ve fiyatı artmaktadır 
Sallanır bebek beşikleri daha çok talep görürler , ancak sabit bebek beşikleride talep görmektedir 
Bebek beşikleri modelleri ve fiyatlarında karşılaştırma yapmanız yararınıza olacaktır.Bebek beşiği alırken öncelik fiyat olmamalıdır. Beşiklerde kıyaslama yaparken en ucuz fiyat,iyi bir marka,evinize uygun model ve renk ,satıcı firmanın güvenilirliği ön planda tutulursa tüketici için memnun kalacağı sonuç elde edilmiş olur. 
Bu ortamda beyaz eşya mağazası,ceyizci,perdeci,mobilya mağazası hatta nalbur bile beşik satar durumdadır. Bu durum sektörün tam anlamıyla branşlaşmadığını göstermektedir. Bu ve benzeri durumlarda tüketici beşik alırken tercihini bebek mağazalarından yana kullanması yararına oalacaktır.PAYLAŞ »