UCUZ HAMAK MODELLERİ  AYMİNİ NAZAR BEBEK ODASI İNDİRİM!!!!  MİRAY BEBEK ODASI TAKIMI EN UCUZ FİYAT!! 
 
UĞURCUK BÜYÜYEN BEŞİK
UĞURCUK BÜYÜYEN BEŞİK
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : UĞURCUK BÜYÜYEN BEŞİK
Marka : Aymini Bebek Odası
Fiyat : TL
UĞURCUK BÜYÜYEN BEŞİK UĞURCUK BÜYÜYEN BEŞİK UĞURCUK BÜYÜYEN BEŞİK UĞURCUK BÜYÜYEN BEŞİK UĞURCUK BÜYÜYEN BEŞİK
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
 
2014 SEZONU UĞURCUK BEBEK ODASI TAKIMI
AYMİNİ UĞURCUK BÜYÜYEN BEŞİK
Beşik Markası: AYMİNİ
Üretim Yeri: TÜRKİYE (% 100 türk sermayeli ve türkiye üretimli firma olup yurt içi ve yurt dışı satış yapmaktadır)
ÜRÜN:Uğurcuk büyüyen beşik modeli;iç ölçüler 70x130cm dir.Büyüyen beşik dış ölçüler ise ; boy 1,85 cm ,en 78 cm dir(sallanma ve çekmece kullanım payı ile birlikte 95 cm lik bir alan gerekmektedir)
AYMİNİ KALİTE BELGELİ ÜRÜNLER SUNMAKTADIR.
(K-Q TSE-ISO-EN 9000)
(Ç-E TSE-İSO-EN 14000)
(TSE İSG-OHSAS TS 18001)
(M-C TSE -ISO 10002)
(TSE )
E 1 KALİTE BELGESİ (KANSOROJEN MADDE İÇERMEZ) 
İNSAN, ÇEVRE VE GÜVENLİK ÜÇGENİNDE ÜÇLÜ SORUMLULUK BİLİNCİ 
Beşik Kullanım Yaş Aralığı: 0-6 ,yaşına kadar beşik iç kısmı kullanılabilir.Muhteşem tasarım ve sanatsal çizimlerin ihtişama dönüştüğü mükemmel tasarımlı bebek odası modelleri,şık uğur böceği teması
İçine Uygun yatak Ebatı: Büyüten beşik için 70 x130 , eko model küçük beşikler için 60x120 ebatlarında yatak ve beşik örtüsü kullanılır.(büyüyen beşik büyütüldüğü zaman 70x180 cm lik yatak kullanılır).
İsteğe bağlı olarak iki vida yardımıyla zahmetsizce sabitlenebilme (sallanmama) özelliği vardır.
Üç adet büyüyen beşik alt çekmecesi  kullanım alanı geniş Çekmece,büyüyen beşik şifonyer dolabı ve çekmecesi,70x130 beşikler için dört çekmece
Güven pazarlama kalitesiyle üretilmiş beşik asansör sistemi ile,yukarı aşağı hareket eden asansör yardımı ile anne bebeğini beşiğe kolaylıkla bırakabilir ve kolaylıkla alabilir.
Ürün kurulum klavuzu paket içindedir.lütfen kurulum şemasına uyunuz.(ARICA SİTEMİZDE KURULUM VİDEOSU BULUNMAKTADIR beşik kurulum)
Beşiğin,dolapların ve şifonyerin komple demonte özelliği ile isteğe göre toplanıp paketlenme veya gerektiğinde evden eve taşıma kolaylığı.
Çocuğunuz güvenli bir şekilde uyuyabilmesini ve rahat etmesini sağlar.Geniş dolap iç hacmi
Temizlenme Özellikleri: Mdf lam ve suntalam ürünlerde nemli bez ile silinerek yapılır.Lake ürünlerde ise(boyalı) temiz yumuşak ve nemli bez kullanınız yumuşak dokunuşlar şeklinde siliniz.Bu şekilde teleskopik çiziklerin önüne geçebilirsiniz.)
Beşik Garanti Şartları:Garanti,fabrikasyon hataları ve yedek parçayı içermektedir.Kullanım esnasında zorlama yada kullanıcının ürünü taşıma esnasında oluşan çatlak ve kırıklardan oluşan arıza durumu garanti kapsamında  değidir.Taşınma ve yer değiştirmelerde ürün demonte şekilde taşınmalıdır.Montaj işin ehline yaptırılmalıdır.
KARGO VE TESLİMAT
 Ürün sipariş üzerine fabrikadan temin edilip kargoya verilir.Termin süresi için 0212 628 94 26 telefondan iletişime geçebilirsiniz
Beşik Kurulum Ve Montaj ;İstanbul içi ücretsiz teslimat ve kurulum imkanı (hangi ilçeler için 
geçerli olduğunu iletişimden öğreniniz)
BEBEK BEŞİK KURULUMU
BEBEK ODASI
NOT;
-Uğurcuk beşiklerde üretim malzemesi; mdf ve eko model olmak üzere iki guruptur.Ürürn siparişinde ayrıntıyı sormanız yararınıza olacaktır.
-Bebek odası ; Kurulumu kesinlikle işin ehli yada uzman ekip tarafından kurulmalıdır.
-Bebek beşiği kurulum aşamasında beşik için ayrılan yer rutubetsiz ve düz bir zemin olmalıdır.
-Bebek beşiklerin ; sallama aparatlarının  ve bu aparatları bağlayan somun ve vidaların belirli aralıklarla kontrol edilmesi gerekir. SİPARİŞ İÇİN 0212 628 94 26
(GÖRSELDE MDF MODEL BULUNMAKTADIR)
 

Kapat